Izsauc taksometru

8808

Klientu kartes

Atsauksme

Ar klienta karti - ērti un lētāk!

Saņem Taksi.lv klienta karti un brauc bez bēdu. Nemeklē naudu katrreiz, kad brauc, bet reizi mēnesī saņem rēķinu. Īpaši ērti juridiskām personām - viens rēķins, nevis daudzi čeki vai avansa norēķini par braucieniem. Mūsu klienti ir novērtējuši ērtības, ko tiem sniedz klienta karte! Arī grāmatvedis laimīgs.

Klienta karte!

Šī ir īpaša sajūta - sava karte! Tu esi īpašs Taksi.lv klients - savējais! 

Steidzami jānokļūst citā pilsētas malā, jānokļūst uz lidostu, jāved draugi vai biznesa partneri? Nekādu problēmu! Tev vienmēr līdzi ir Taksi.lv klienta karte ar kuru tas viss ir iespējams. 

Kā saņemt klienta karti?

Vienkārši - zvani mums 8808 un mēs tev piešķirsim tavu personisko menedžeri, kas aizbrauks pie tevis un noslēgs līgumu, atvedīs tev nepieciešamo karšu skaitu un viss - izsauc un kāp savā auto! Tas ir tik vienkārši - nekad vēl šāda līmeņa serviss nav bijis tik pieejams un tik vienkārši saņemams. Tikai Taksi.lv tev sniegs iespēju justies kā īpašam klientam!

Klienta kartes priekšrocības

  • Ietaupi laiku - nav nepieciešami norēķini ikreiz braucot;
  • Saņem grāmatvedībai derīgu rēķinu par saviem braucieniem;
  • Izsniedz kartes saviem darbiniekiem vai ģimenes locekļiem pēc vajadzības;
  • Saņem precīzu atskaiti par veiktajiem braucieniem.

Baudi lielisku servisu tīrās un jaunās Škoda Superb, Toyota Verso un Mercedes V klases automašīnās ar pieklājīgiem un kompetentiem šoferiem bez raizēm par naudas norēķiniem klātienē!